Možnosti dopravy

Našim cílem je, abyste vaše zboží měli doma co nejdříve.
Objednávky balíme a odesíláme do pár hodin od přijetí objednávky.

 Abychom vám dali možnost volby, vybrali jsme několik způsobů dopravy, které si můžete zvolit podle vašich preferencí.

 

Typ dopravy

cena

Osobní odběr

zdarma

Zásilkovna

69 Kč

PPL

110 Kč

Česká pošta

130 Kč

 

Osobní odběr
Objednané zboží je většinou připravené k vyzvednutí v den objednávky a je potřebné si ho vyzvednout do 5 pracovních dnů. Poté bude neuhrazená objednávka automaticky stornována. Než k nám vyrazíte, vyčkejte na email s potvrzením, že je zboží pro vás nachystané.Potřebujete-li k vyzvednutí více času, dejte nám vědět.

Zásilkovna – doručení na pobočku
Objednané zboží odešleme na vámi vybrané výdajné místo. Doručení můžete očekávat za 1-2 dny. Jakmile balík odešleme, dostanete od Zásilkovny potvrzovací email s číslem zásilky pro sledování. O doručení na výdejní místo budete informování emailem a SMS. Na vyzvednutí zásilky máte 7 kalendářních dnů.

Kurýr PPL
Objednané zboží vám doručí  kurýrní služba PPL většinou následující pracovní den, maximálně do 2 pracovních dnů. Jakmile balík odešleme, dostanete od PPL potvrzovací email s číslem zásilky pro sledování, místo a datum doručení je možné upravit dle instrukcí v emailu.

Česká pošta
Objednané zboží Vám doručí Česká pošta většinou během 1-3 dnů. Jakmile balík odešleme, dostanete od České pošty potvrzovací email s číslem zásilky, místo a datum doručení je možné upravit dle instrukcí v emailu.